Hotel BLUE PEARL

Štát:Bulharsko
Lokalita:Slnečné Pobrežie
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
NOVINKA 
PRIAMO NA PLÁŽI


Ubytovanie
Luxusný hotel je umiestnený priamo na piesočnatej pláži v obľúbenom letovisku Slnečné Pobrežie. Historické mestečko Nesebar je vzdialené iba 2 km od hotela. . Moderná vstupná hala s recepciou, trezor (za poplatok), výťah, obchody, zmenáreň, masáže (za poplatok) a posilňovňa sú súčasťou hotela. Jedlo je podávané 
v hlavnej reštaurácii s vonkajšou terasou odkiaľ sa Vám naskytne pohľad na slnkom zaliate more. 
V areáli hotela je bazén s oddelenou časťou pre deti, detský klub a detské ihrisko. Dovolenkový osviežujúci nápoj si môžete vychutnávať v hotelových baroch počas celého dňa aj večera. Slnečné dni Vám spestrí animačný program, športové aktivity, hry, biliard, stolný tenis, plážový volejbal, šípky, boccia. Nechýbajú ani večerné animačné programy a diskotéka. WI-Fi pripojenie je vo verejných priestoroch zdarma.
Ubytovanie
Moderné, štýlovo zariadené izby a apartmány. Každá ubytovacia jednotka má klimatizáciu, mini chladničku, sušič vlasov, vlastné sociálne zariadenie s vaňou alebo sprchou, TV/SAT, káblové pripojenie na internet (zdarma). Väčšina izieb a apartmánov má balkón s panoramatickým výhľadom na more alebo okolitú krajinu. Pre rodiny hotel ponúka priestranné apartmány s jednou alebo dvoma spálňami. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+1, 2+1+1, apt. 2+2: 3+1+1, 2+2+1.
Stravovanie
V cene je all inclusive formou bufetu - raňajky, obedy, večere a ľahké občerstvenie počas dňa (pizza, snack, koláčiky, ovocie, káva, čaj, zmrzlina). Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie sú podávané od 10:00-24:00. Hotel ponúka medzinárodnú kuchyňu a dvakrát do týždňa tematické večere s rôznymi špecialitami. Podrobnejší rozpis programu all inclusive dostanete v hoteli.
Pláž
Hotel sa nachádza priamo na vychýrenej, priestrannej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky a ležadlá sú pre klientov CK Hechter s 50% zľavou. Na pláži je pestrá ponuka vodných športov (za poplatok).
Viac info
www.bluepearl-dit.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.