Hotel DESSOLE ALADDIN BEACH

Štát:Egypt
Lokalita:Hurghada
Strava:All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:819 €

Ubytovanie
VÝBORNÉ SLUŽBY,
VHODNÝ NA ŠNORCHLOVANIE
Ubytovanie
Kvalitný hotel postavený na ploche 134 400 m2 s vlastnou súkromnou plážou, nachádza sa len 8 km od letiska, 16 km od centra Hurghady a 500 m od nákupnej pasáže. Pozostáva z hlavnej dvojpodlažnej budovy a bungalovov situovaných v areáli. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou s pripojením Wi-Fi, hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie (vyžaduje sa rezervácia), 6 barov, 2 vonkajšie bazény, 2 detské bazény, kde ležadlá a slnečníky sú zdarma, turecké kúpele, sauna, masáže, salón krásy, lukostreľba, tenisový kurt, stolný tenis, volejbal, baskedbal, posilňovňa, čistiareň, lekár, detský klub, opatrovanie detí. Počas dňa ako aj večer je pripravený bohatý animačný program pod taktovkou medzinárodného tímu animátorov. Ubytovaní hostia môžu využívať služby a zariadenie sesterských hotelov Ali Baba Palace a Jasmine Village.
Ubytovanie
Moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, centrálnou klimatizáciou, minibarom (voda a minerálna voda), trezorom (zdarma) a balkónom. Celkový počet 539 izieb. Maximálne obsadenie izieb: izba 2+1: 3+0+0, rodinná izba 2+2: 4+0+0.
Stravovanie
V cene je all inclusive formou bufetu - skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nočný bufet, ľahké občerstvenia počas dňa, káva a čaj, koláčiky, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie a niektoré dovozové od 10:00 do 24:00 a v disco bare od 23:30 do 03:00. Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy a vybrané nápoje z dovozu. Podrobnejší rozpis programu all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
150 m dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora (miestami kamenisté úseky, odporúčame preto obuv do vody) nadchne všetkých priaznivcov šnorchlovania a potápania. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú poskytované bezplatne.
Viac info
www.dessolehotels.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.