Hotel CLUB AZUR RESORT

Štát:Egypt
Lokalita:Makadi Bay
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:779 €

Ubytovanie
NOVINKA
PRE RODINY
ULTRA ALL INCLUSIVE
Ubytovanie
Príjemný egyptský hotel je situovaný priamo pri obľúbenej súkromnej piesočnatej pláži v časti Makadi Bay. Dovolenkový komplex sa skladá z hlavnej budovy so vstupnou halou a recepciou s možnosťou Wi-Fi pripojenia (za polatok), a z pavilónov rozmiestnených v priestrannej udržiavanej záhrade, v ktorej je dominantný bazénový komplex s morskou i sladkou vodou, detský bazén a krytý bazén. Hotel ponúka stravovanie v hlavnej reštaurácii, ako aj v 3 a'la carte reštauráciách. Občerstvenie počas horúcich letných dní je podávané v snack bare ako aj v bare pri bazéne či v plážovom bare. Súčasťou rezortu je wellness centrum, fitness centrum, futbalové ihrisko, volejbalový a tenisový kurt, squash, stolný tenis, biliard a na pláži je pestrá ponuka vodných športov. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii animačný program v detskom klube (4-9 rokov). Veľkou výhodou hotela je, že sa v blízkosti hotelovej pláže nachádzajú koralové útesy, ktoré sú vyhľadávané milovníkmi šnorchlovania a potápania.
Ubytovanie
Komfortne zariadené 2-lôžkové izby s klimatizáciou a s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha alebo vaňa, fén, toaletné potreby), telefónom, varnou kanvicou, TV/SAT, trezorom, minibarom (voda a nealko nápoje) balkónom alebo terasou. Pripojenie na internet v izbách je za poplatok. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+0, rodinná izba 2+2: 3+1+0, 2+2+0.
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, obedy, večere, ľahké občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zmrzlina, alkoholické 
a nealkoholické nápoje miestnej produkcie. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete 
v hoteli.
Pláž
Súkromná, priestranná, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, kde ležadlá, slnečníky 
a plážové osušky sú zdarma. Hotel má vlastné potápačské centrum ako i aquacentrum (za poplatok). 
Nemotorizované vodné športy ako aj výbava na šnorchlovanie je k dispozícii zdarma.
Viac info
www.azur.travel

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.