Hotel DELPHIN IMPERIAL

Štát:Turecko
Lokalita:Antalya-Lara
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:0 €

Ubytovanie
Majestátny štýlový a nádherný hotel ponúka na ploche 54 000 m2 mimoriadne dovolenkové zážitky. Nachádza sa vo vyhľadávanom turistickom centre Lara a je vzdialený od Antálye 15 km a od letiska 10 km. Zastávka autobusu a taxíkov je priamo pred hotelom. Na 9 poschodiach hotel svojim hosťom poskytuje ubytovanie v 650 izbách s 10 panoramatickými výťahmi. V areáli sa okrem hlavnej reštaurácie Gusto môžete občerstviť v rôznych baroch a 8 a a la carte reštauráciách. Taktiež tu nájdete malé nákupné centrum, wellness centrum, diskotéku, internetovú kaviareň, hernú miestnosť, miniklub a Wi-Fi môžu klienti využívať v lobby ako aj na izbách. Hotel ponúka rôznorodé športové aktivity ako tenis, stolný tenis, bocciu, plážový volejbal, kanoe, vodné pólo, aerobik, fitnes, biliard, bowling, šípky, gymnastiku, vodnú gymnastiku, windsurfing/ s licenciou/ za poplatok motorové vodné športy. Hostia môžu využívať veľký hlavný bazén, bazén s úžasným aquaparkom, vnútorný bazén, vonkajší a vnútorný detský bazén ako aj relaxačný bazén či lunapark. Výbornú atmosféru dovolenkového rezortu dopĺňa bohatý celodenný a medzinárodný animačný program pre deti aj dospelých.
Ubytovanie
Moderné a komfortné klimatizované 35 m2 veľké superior izby s možnosťou dvoch prísteliek majú balkón s výhľadom na more alebo krajinu a sú vybavené kúpeľnou s WC a sprchou, sušičom vlasov, minibarom, LCD TV/SAT, trezorom, kanvicou na čaj a kávu, Wi-Fi. Vkusne zariadené izby umožňujú komfortné ubytovanie až pre 4 osoby.
Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+2: 3+1+0, 2+2+1
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, snacky počas dňa, popoludní káva a čaj, polnočné snacky, nočná reštaurácia, miestne a niektoré importované alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy v čase 10:00-24:00. Minibar je dopĺňaný denne vodou, nealkoholickými nápojmi a pivom. 1 x za pobyt grátis konzumácia v a la carte reštaurácii. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Veľmi pekná súkromná, široká, priestranná, piesočnatá pláž kde ležadlá a slnečníky sú zdarma je priamo pred krásnym hotelovým areálom. Na pláži nájdete okrem vodných športov a hier aj pravé dovolenkové vyžitie.
Viac info
www.delphinimperial.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.