Hotel LIBERTY LARA

Štát:Turecko
Lokalita:Antalya-Lara
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:979 €

Ubytovanie
NOVINKA
LUXUSNÝ HOTEL S VYNIKAJÚCIMI SLUŽBAMI A POLOHOU

Ubytovanie
Luxusný rezort vybudovaný na prestížnych plážach letoviska Lara. Charakterizuje ho moderná architektúra v kombinácii s noblesou, tropická záhrada s dominujúcim bazénovým komplexom a vysoká úroveň služieb. Mramorová vstupná hala s recepciou, Wi-Fi a lobby barom, hlavná reštaurácia Jasmine niekoľko barov pri bazéne a v záhrade alebo večera v troch a'la carte reštauráciách (zdarma 1x za pobyt) dokazujú komfort tohto hotela. Na zábavu počas dňa slúži priestranný rekreačný bazén, pre oddych kľudový bazén (vstup od 16r.) a bazény so šmykľavkami pre deti aj dospelých, sauna, hamam, posilňovňa, aerobik, pilates, joga, vodné pólo a gymnastika, tančiareň, stolný tenis a šípky, basketbal, volejbal, futbal, tenis - zdarma. Za poplatok masáže, vodné športy, biliard, tenisové náčinie, herňa, čistiareň. Hotel organizuje denné aj večerné animačné programy, miniklub, živú hudbu. Vzdialenosť od letiska 17km, od centra Antalye 22km.
Ubytovanie
Päťhviezdičkové elegantne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky pre dieťa alebo veľké 2-lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek sú komfortne vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, centrálnou klimatizáciou, wi-fi a trezorom zdarma. Každá izba má balkón s bočným výhľadom na more, denne dopĺňaný minibar (voda a nealko) aj varnú kanvicu so súpravou na kávu a čaj. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 2+1+0, veľká izba 2+2: 3+1+0, 2+2+0.
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočný bufet, počas celého dňa ľahké občerstvenie (pizza, cestoviny, gozleme - turecké palacinky) alebo koláčiky, káva a čaj v, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie a tiež importovaná whisky, gin, vodka, tequila, rum a likéry podávané 24 hodín denne (Select Bar), nápoje v Disco Bare zdarma. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli.
Pláž
Nádherná súkromná, priestranná, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenená modrou vlajkou, kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma. Klientom je tiež k dispozícii pevné mólo, 
s možnosťou prenajatia VIP lóže.
Viac info
www.libertyhotelslara.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.