Hotel SHERWOOD BREEZES

Štát:Turecko
Lokalita:Antalya-Lara
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:1 079 €

Ubytovanie
NOVINKA

Ubytovanie
Moderný luxusný a rekonštruovaný (r. 2013) rezort je vybudovaný na zlatistom pobreží vyhľadávanej Lara Beach len 10km od letiska v Antályi a 12km od centra Antálye. Komfort hostí zabezpečujú 2 reštaurácie, 3 a'la carte reštaurácie, 3 bufety s ľahkým občerstvením, 14 barov a kaviarní rozmiestnených v areáli. Relax zaručuje až 
8 bazénov (olympíjsky, rekreačný, vírivka, detské bazény, 2 bazény so šmykľavkami pre dospelých 
a 1 pre deti), turecké kúpele, sauna,fitnes centrum, aktivity ako aerobik, zumba, vodná gymnastika, šípky,minigolf, boccia, lukostreľba, stolný tenis a pre tých najaktívnejších možnosť športov ako tenis, basketbal, plážový volejbal - všetko zdarma. Masáže a skrášľovacie procedúry v Spa centre, vodné športy, biliard a bowling sú spoplatnené. O zábavu sa starajú večerné animácie, živé hudobné vystúpenia a nezabúda sa ani na najmenších, miniklub je pre deti od 5 do 12 rokov. Wi-fi pripojenie je dostupné zdarma na izbách a v lobby. Nákupné možnosti (odevy, koža, šperky, suveníry, mini-market) sú priamo v hoteli.
Ubytovanie
Moderne a vkusne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, Wi-Fi, rýchlovarnou kanvicou, klimatizáciou a balkónom s bočným výhľadom na more alebo okolitú krajinu. Trezor a denne dopĺňaný minibar (voda, nealko nápoje a pivo) sú k dispozícii zdarma. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+2: 3+0+0, 2+2+0.
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive vo vybraných reštauráciách a baroch dostupný 24 hodín denne. Raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, ľahké občerstvenia počas dňa v reštauráciách a baroch v záhrade, pri bazéne alebo na pláži, nočný bufet. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie, káva, čaj, koláčiky, zmrzlina a nápoje v discobare sú taktiež v cene. Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy, energetické nápoje a vybrané nápoje z dovozu. Podrobnejší rozpis programu a služieb dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Krásna 160m dlhá priestranná súkromná hotelová pláž s jemným pieskom a ocenená modrou vlajkou. Vstup do mora je pozvoľný alebo priamo z komfortného móla. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma.
Viac info
www.sherwoodresort.com.tr

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.