Hotel TRENDY LARA

Štát:Turecko
Lokalita:Antalya-Lara
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
Nový luxusný rezort špičkovej hotelovej siete Trendy hotels vybudovaný v prestížnom letovisku Lara. Moderná architektúra v kombinácii s tropickou záhradou na rozlohe 70.000 m2 s krásnym bazénovým komplexom a vysoká úroveň služieb charakterizujú tento nový dovolenkový rezort. Okrem fasciinujúcej vstupnej haly, niekoľko a´la carte reštaurácií, barov, vás očarí celková vybavenosť hotela či už je to bazénový svet, šmýkalky, špičkové wellness a profesionálne zábavné program počas dňa a večera. Samozrejmosťou je sauna, hamam, posilňovňa, aerobik, pilates, joga, zumba, vodné pólo, stolný tenis a šípky, basketbal, volejbal, futbal, tenis - zdarma. Vychutnajte si aj vy skutočnú luxusnú dovolenku. Vzdialenosť hotela od letiska 15km, od centra Antalye 25km.
Ubytovanie
Úplne nové elegantne zariadené 2-lôžkové izby (až 36m2) s možnosťou 1 prístelky alebo 2-lôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek. Izby sú komfortne vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, klimatizáciou, wi-fi a trezorom zdarma. Každá izba má balkón, minibar denne (voda, cola, fanta, soda, pivo) varná kanvica so súpravou na kávu a čaj, papuče, župan. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1, 3+0, 2+0+1, izba 2+2, 3+1, 2+1+1
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočný bufet, počas celého dňa ľahké občerstvenie alebo koláčiky, káva a čaj , alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby a vybrané importované nápoje podávané 24 hodín denne (Lobby bar), Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli.
Pláž
Veľmi pekná súkromná, priestranná, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ocenená modrou vlajkou, kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma.

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.