Hotel CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT

Štát:Turecko
Lokalita:Belek
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
Luxusný rezort, patrí do hotelovej siete Crystal Hotels, vyznačujúcej sa najmä výnimočnosťou kvality poskytovaných služieb. Rozľahlý hotelový komplex sa rozprestiera priamo na nádhernej pláži v obľúbenom stredisku Belek.. Hotel je situovaný do krásnej, zelenej záhrady s množstvom paliem a exotických kvetov. Golfové ihrisko, vzdialené len 800 m od hotela ponúka neopakovateľný výhľad na pohorie Taurus. Od letiska v Antalyi je vzdialený len 35 km. V ponuke pre klientov je vstupná hala s recepciou a zmenárňou, Wi-Fi pripojenie (zdarma), spoločenské a kongresové miestnosti. Stravovanie je podávané v hlavnej reštaurácii ako aj v a'la carte reštauráciách a v cukrárni. Občerstvenie zabezpečuje niekoľko barov. Pre oddych, krásu a zábavu je tu sauna, para, kaderníctvo, turecké kúpele, posilňovňa, vonkajší a vnútorný bazén, bazén s detskou časťou, aquapark, detské ihrisko, diskotéka, animačné programy a večerné predstavenia. Za poplatok je k dispozícii internetová kaviareň, požičovňa áut, práčovňa, čistiareň, lekár, SPA centrum s ponukou masáží a procedúr, tenisové kurty s osvetlením (tiež rakety a loptičky), vodné motorové a nemotorové športy, fotograf, herňa, video hry, biliard, stráženie detí a golf. Bez poplatku je stolný tenis, mini golf, aerobik, šípky, volejbal, basketbal a shuttle servis na TAT golfové ihrisko.
Ubytovanie
Priestranné, komfortne a štýlovo zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, prípadne rodinné izby s možnosťou 2 prísteliek, sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, centrálnou klimatizáciou, WIFI, trezorom (zdarma), minibarom (dopĺňaný denne nealkoholickými nápojmi) a balkónom. K dispozícii sú aj izby pre hendikepované osoby.Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+1, rodinná izba 2+2: 4+0+0, 2+2+1.
Stravovanie
V cene je jedinečný ultra all inclusive formou bufetu, so širokou ponukou jedál a nápojov počas celého dňa - skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskorý snack, nočný bufet ( jedlo a nealko nápoje až do 07:00), ľahké občerstvenia počas dňa, káva a čaj, koláčiky, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie a niektoré dovozové v určených baroch od 10:00-24:00. Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy a vybrané nápoje z dovozu. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Súkromná, priestranná, až 300 m dlhá kamienkovo-piesočnatá pláž, kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma (za vratný depozit).
Viac info
www.crystalhotels.com.tr

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.