Hotel SIRENE

Štát:Turecko
Lokalita:Belek
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
Moderný hotelový komplex je situovaný v krásnom prostredí okolitej prírody plnej zelene a v blízkosti golfových ihrísk (cca 15 minút). Od centra Beleku je vzdialený 10 km a 26 km od letiska v Antalyi. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a vilovej časti v krásnej udržiavanej záhrade. Pre svojich klientov ponúka vstupnú halu s recepciou, Wifi pripojenie zdarma, hlavnú reštauráciu, 4 a´ la carte reštaurácie - talianska, rybia, turecká, ázijská (za poplatok), 9 barov, vonkajšie bazény, detský bazén a aquapark s tobogánmi. Zrelaxovať môžete v saune, tureckých kúpeľoch alebo navštíviť fitness centrum. Za poplatok sú masáže, spa centrum, kaderníctvo, manikúra, pedikúra, kozmetika, obchody, čistiareň, požičovňa áut, lekár. Pre aktívnejších klientov sú k dispozícií tenisové kurty (rakety a loptičky z poplatok), futbalové ihrisko, plážový volejbal, bedminton, aerobic, zumba, tanec, šípky, boccia. O zábavu pre deti aj dospelých sa postará animačný tím v detskom klube alebo na večerných animačných programoch.
Ubytovanie
1. 2-lôžkové superior junior suity s možnosťou 1 prístelky s výhľadom na krajinu alebo na more. 2. 2- lôžkové deluxe izby s možnosťou 2 prísteliek. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľnou s WC, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, klimatizáciou, trezorom, minibarom a balkónom. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba superior 2+1: 3+0+1, 2+1+1: Izba deluxe 2+2: 4+0+1, 2+2+1.
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, polnočný bufet, ľahké občerstvenie počas dňa, káva a čaj, koláčiky, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie a niektoré dovozové (napr. Balantines, J&B, Jim Beam, Absolut vodka) od 10:00-2:00 a v lobby bare 24 hodín denne (nealko nápoje). Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy a vybrané nápoje z dovozu. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Nádherná piesočnatá pláž na ktorú sa dostanete príjemnou prechádzkou cez záhradu. Ležadlá a slnečníky sú zdarma. Osviežiť sa môžete v plážovom bare.
Viac info
www.sirene.tr.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.