Hotel SUENO DELUXE

Štát:Turecko
Lokalita:Belek
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
Špičkový, luxusný hotel so 426 izbami otvorený v apríli 2015, postavený na ploche 1 410 000 m2 sa nachádza vyhlásenom dovolenkovom stredisku Belek, 30 km od letiska v Antalyi, priamo pri privátnej pláži a v susedstve dvoch golfových ihrísk. Disponuje vstupnou halou s recepciou a zmenárňou, lobby, kongresovým centrom. Stravovanie je podávané v hlavnej reštaurácii ako aj v 6 a'la carte. Občerstvenie počas dňa a v noci je zabezpečené v 12 baroch. O aktívnu zábavu sa stará profesionálny medzinárodný tím animátorov pri činnostiach ako sú tanečné kurzy, yoga, zumba, pilátes, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, tenis. Organizujú sa aj skupinové lekcie tenisu a golfu. .Samozrejmosťou sú večerné tanečné, akrobatické a zábavné programy s profesionálnymi umelcami. V areály hotela sa nachádza množstvo bazénov, aquapark, detské bazény, zábavný park, krytý bazén, posilňovňa, futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko. Pre oddych, krásu a relax slúži spa & wellnes, v ktorom sa nachádzajú turecké kúpele, sauna, parná sauna / bez poplatku/ a mnoho ďalších procedúr / masáže, skrášľovacie terapie/, ktoré sú spoplatnené. Hotel nezabúda ani na menších klientov, pre ktorých je k dispozícii detský miniklub LOLLIPOP s množstvom zábavy, kino, divadlo, herňa, lezecká stena.WiFi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma. Súčasťou hotela je nákupná pasáž, za poplatok kaderníctvo, manikúra a pedikúra. K dispozícii je práčovňa, čistiareň, lekár, centrum , vodné motorové športy, potápanie, fotograf, herňa, stráženie detí.
Ubytovanie
Deluxe 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek sú vybavené rozkladacím gaučom ,vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, LCD/SAT, WIFI pripojením na internet, centrálnou klimatizáciou, trezorom (zdarma), denne dopĺňaným minibarom (nealko nápoje, pivo, víno biele, červené) rýchlovarnou kanvicou na prípravu teplých nápojov, žehličkou a doskou na žehlenie. Každá izba má balkón alebo terasu. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+2: 3+1+1, 2+2+1.
Stravovanie
V cene je deluxe all inclusive formou bufetu - skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nočný bufet, ľahké občerstvenia počas dňa, káva a čaj, koláčiky, zmrzlina, gozleme, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej ako aj dovozovej produkcie /napr. Chivas Regal, Jack Daniels, Hennessy ,Martel VS, Beefater, Bacardi, Beluga, Baileys.../ od 8:00 do 24:00 hod, a v Lounge bare 24 hodín denne. Podrobnejší rozpis programu deluxe all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Súkromná, priestranná, piesočnatá 220 m dlhá pláž, kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma. Pýchou pláže je najrozsiahlejšie mólo v tejto oblasti s barom a posedením nad morom.
Viac info
www.sueno.com.tr

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.