Hotel HORUS PARADISE LUXURY

Štát:Turecko
Lokalita:Side
Strava:All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:1 159 €

Ubytovanie
PRE RODINY

Ubytovanie
Majestátny rezort sa rozprestiera na ploche 80 000 m2 v záhrade obklopenej palmami 
a ovocnými stromami. Od historického centra Side je vzdialený 2 km. Veľkolepá vstupná hala s recepciou, kongresová miestnosť, štýlová hlavná reštaurácia, ale aj 4 a'la carte reštaurácie umocňujú výnimočnosť tohto rezortu. Osvieženie si doprajete v 7 baroch a pripojit na internet je možné zdarma v lobby bare. V areáli sa nachádza niekoľko vonkajších bazénov, vnútorný bazén. Vytúžený relax a športové aktivity doplňujú turecké kúpele, sauna, basketbal, volejbal, tenis, stolný tenis, mini futbal, aerobik, posilňovňa. Skvelú zábavu zaručuje animačný tím so svojim programom. Za poplatok je SPA centrum, čistiareň, biliard, vodné športy, lekár, bowling, stráženie detí.
Ubytovanie
V komfortne zariadených 2-lôžkových izbách v hlavnej budove (Luxury) s možnosťou prístelky alebo v prázdninových vilkách (Holiday Vilage) umiestnených v krásnej stredomorskej záhrade. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, centrálnou klimatizáciou, trezorom, minibarom a balkónom. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+0, izba 2+2: 3+0+1, 2+2+0.
Stravovanie
V cene je all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nočný bufet, chutné občerstvenie počas dňa, káva, čaj, koláčiky, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie v čase od 10:00-24:00. Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy, kokteily a vybrané nápoje z dovozu. Podrobnejší rozpis programu all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Hotelový rezort leží priamo pri krásnej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom ocenenej modrou vlajkou za čistotu mora a pláže. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky sú zdarma.
Viac info
www.horusparadise.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.