Hotel LUNA BLANCA RESORT &SPA

Štát:Turecko
Lokalita:Side
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:969 €

Ubytovanie
NOVINKA
ULTRA ALL INCLUSIVE
Ubytovanie
Novopostavený moderný a štýlový hotelový komplex otvorený v roku 2014 vo vyhľadávanom turistickom stredisku Kumkőy je vzdialený 65 km od letiska v Antalyi a 4km od centra letoviska Side. 
K vybaveniu hotela patrí moderná vstupná hala, TV miestnosť, Wi-Fi zdarma, kongresová sála, hlavná reštaurácia s výbornou kuchyňou ako aj 3 a'la carte reštaurácie - talianska, turecká, rybia (1x za pobyt 1 vstup zdarma). Občerstvenie počas dňa je zabezpečené v niekoľkých baroch a v cukrárni. Komfort areálu dopĺňajú 
2 vonkajšie bazény, kde slnečníky a ležadlá sú zdarma, bazén s 2 šmykľavkami, detský bazén, vyhrievaný vnútorný bazén a jacuzzi. Hostia využívajú zdarma mini klub pre deti (04 - 12 rokov), detské ihrisko, fitnes centrum, turecké kúpele, saunu, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, vodnú gymnastiku, šípky, boccia, animačné programy a živú hudbu. Za poplatok je k dispozícii Spa centrum so širokou ponukou masáži a rôznych procedúr, centrum krásy, izbový servis, vodné motorové športy, stráženie detí, kaderníctvo, telefón a fax, lekár, obchody.
Ubytovanie
Moderne a elegantne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV/SAT, trezorom (zdarma), minibarom (nealkoholické nápoje dopĺňané denne), varnou kanvicou na prípravu čaju a kávy, županom, kúpeľňou s WC, sušičom vlasov a balkónom. Izby majú bočný výhľad na more, alebo výhľad na krajinu. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+0.
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nočná polievka (21:00-24:00) a nočné občerstvenie (24:00-07:00), samozrejmosťou je aj detský a diétny bufet, ľahké občerstvenie počas dňa, káva a čaj, koláčiky, zmrzlina, wafle, čerstvý pomarančový džús, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie. Lobby bar je otvorený 24 hodín. Nápoje v baroch 
a reštauráciách sú k zvýšeniu komfortu hostí servírované na stôl. Podrobný rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli.
Pláž
Krásna privátna piesočnatá pláž, s pozvoľným vstupom do mora vzdialená príjemnou prechádzkou 250 m od hotela, kde slnečníky, ležadlá a plážové osušky sú zdarma. Hoteloví hostia majú k dispozícii plážový bar. Hotel zabezpečuje aj kyvadlovú dopravu na pláž vlastným minibusom.
Viac info
www.lunablancaresortspa.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.