Hotel TRENDY ASPENDOS BEACH

Štát:Turecko
Lokalita:Side
Strava:All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:819 €

Ubytovanie
NOVINKA
PRIAMO NA PLÁŽI
ELEGANTNÝ DOVOLENKOVÝ REZORT SO SLUŽBAMI ALL INCLUSIVE PLUS

Ubytovanie
Očarujúci hotel z luxusnej siete Trendy Hotels, inšpirovaný rímskou architektúrou sa rozprestiera v úžasnej tropickej záhrade priamo na piesočnatej pláži ocenenej modrou vlajkou v obľúbenom stredisku Colakli len 12 km od centra Side a 55 km od letiska v Antalyi. Elegantná vstupná hala s recepciou a výťahmi, zmenárňou, spoločenská miestnosť, kongresové sály, štýlová reštaurácia a 4 a'la carte reštaurácie s vynikajúcou kuchyňou sľubujú vysnívanú dovolenku. Niekoľko barov a cukráreň zabezpečujú občerstvenie počas letných dní. Pre dokonalý relax je k dispozícii sauna, wellnes centrum, masáže (za poplatok), turecké kúpele, kaderníctvo, posilňovňa, vonkajší a vnútorný bazén, kde slnečníky, ležadlá a osušky sú zdarma, detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), diskotéka, detský klub, animačné programy a večerné show. Za poplatok je k dispozícii práčovňa, čistiareň, lekár, vodné motorové športy, biliard, bowling, a herňa. All inclusive zahŕňa aj stolný tenis, šípky, aerobik, volejbal a vodná gymnastika. 
Wi-Fi pripojenie je zdarma v celom areáli.
Ubytovanie
Elegantné a komfortné 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek s vlastným sociálnym zariadením, laminátovou podlahou, balkónom, sušičom vlasov, telefónom, LCD TV/SAT, Wi-Fi, varnou kanvicou, klimatizáciou, trezorom (za poplatok), minibarom (dopĺňaný denne - voda+nealko). Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+0, izba 2+2: 2+2+0.
Stravovanie
V cene je all inclusive plus formou bufetu - skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, nočná reštaurácia ľahké občerstvenie počas celého dňa v určených hodinách- káva a čaj, koláčiky, gözleme, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie od 10:00-24:00. Nočná reštaurácia (21:00-07:00 ) ponúka bufet, teplé a nealko nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, koktejly a vybrané nápoje z dovozu (okrem J&B) sú za poplatok. Podrobnejší rozpis programu all inclusive plus dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Ukážková súkromná, priestranná, piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma. K dispozícii je plážový bar, toalety a sprcha.
Viac info
www.trendy.com.tr

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.