Hotel ALF LEILA WA LEILA

Štát:Egypt
Lokalita:Hurghada
Strava:All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:789 €

Ubytovanie
PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE,
OBĽÚBENÝ HOTEL, KVALITNÉ SLUŽBY
Ubytovanie
Hotelový orientálny palác v štýle rozprávok Tisíc a jednej noci, s obrovskou bránou, mramorovými chodníčkami, kolonádami a kupolami. Nachádza sa v južnej časti letoviska Hurghada, 1 km od piesočnatej pláže. Od centra Hurghady iba 10 minút taxíkom (cca 10 EGP), alebo 25 minút miestnou dopravou (cca 2 EGP). Letisko je vzdialené 8km. V hoteli sa nachádza vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, A-Lá-Carte reštaurácie, bar, snack bar, kaviarne, obchodné mestečko, 7 bazénov, z toho 2 detské (slnečníky a lehátka zdarma), health centrum, beauty centrum, detský mini klub, amfiteáter s večerným egyptským programom, amfiteáter s večernou show a rôzne športové vyžitie. Za príplatok je možné využiť: - health centrum (sauna, jacuzzi, parný kúpeľ, masáže, fitness), aerobic, tenis, biliard, stolný tenis, volejbal. V centre Hurghady nájdete množstvo reštaurácii, kaviarní, obchodov a nočný život až do neskorých ranných hodín. Možnosť jazdy na koňoch a ťavách.
Ubytovanie
Komfortne vybavené klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky, alebo rodinné izby s dvoma spálňami. K vybaveniu izby patrí telefón, televízor, minibar (voda), kúpeľňa s WC, sušič vlasov, balkón/terasa, trezor (v cene). Maximálne obsadenie izieb: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+0; rodinná izba 2+3: 4+0+0, 2+3+0
Stravovanie
bohatý All Inclusive (raňajky, obedy, večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby), detské menu. AI nápojový servis možný v rôznych prevádzkach hotela 24 hodín denne, stravovanie od 07:00 do 24:00 hod.
Pláž
Piesočnatá s pozvoľným spádom do mora so slnečníkmi, osuškami a ležadlami zdarma, transfer na pláž bezplatne hotelovým minibusom každých 30 min.
Viac info
http://www.pickalbatros.com/hotels/alf-leila-wa-leila/

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.