Hotel STEIGENBERGER AQUA MAGIC

Štát:Egypt
Lokalita:Hurghada
Strava:All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:899 €

Ubytovanie
PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE
LUXUSNÝ HOTEL, KVALITNÉ SLUŽBY, 
ALL INCLUSIVE
Ubytovanie
Veľmi luxusný, štýlový, novopostavený hotelový komplex sa nachádza v južnej časti Hurghady, cca 6 km od letiska a 5 km od centra Hurghady a 400m od piesočnatej pláže (pre pohodlnejších je k dispozícii plážový minibus). Rezort disponuje 723 izbami vrátane rodinných izieb (294) v ktorých je garantované maximálne súkromie a pohodlie. Klientom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, detský bufet, 2x á la carte reštaurácia, bar na pláži, snack bar, lobby bar a 2 bary pri bazénoch, strešný a plážový bar. Areálu dominuje rozľahlý vodný park s množstvom atrakcií a bazénov. Klientom je tiež k dispozícii wellness centrum, posilňovňa, stolný tenis, stolný futbal, šípky, biliard. V sesterskom hoteli Al Dau Beach môžu klienti využiť 9-jamkové golfové ihrisko, bankomat, zmenáreň. V rezorte je aj množstvo nákupných možností, ako tradičný arabský bazár s orientálnym tovarom a tiež večerné programy pre dospelých i deti. Transfer do centra Hurghady je zdarma (pri rezervácii deň vopred).
Ubytovanie
luxusné a štýlovo zariadené, priestranné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, alebo rodinné izby s dvoma prístelkami. K vybaveniu izby patrí telefón, SAT, LCD TV, minibar dopĺňaný denne (2x fľaša vody zdarma ), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a sušičom vlasov, balkón/terasa, trezor (v cene). Maximálne obsadenie izieb: izba 2+0: 2+0+0, izba superior 2+1: 2+1+0, izba deluxe 2+1: 3+0+0, rodinná izba 2+2: 2+2+0.
Stravovanie
All Inclusive (raňajky, obedy, večere formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby), detské menu. Ostatné alkoholické nápoje vo fľašiach, turecká káva a čerstvé ovocné čaje sú za poplatok. Servis možný v rôznych prevádzkach hotela 24 hodín denne.
Pláž
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, služby plážového baru a reštaurácie spadajú do programu all inclusive. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma, vodné športy za poplatok.
Viac info
www.steigenbergeraquamagic.com/

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.