Hotel CITADEL AZUR RESORT

Štát:Egypt
Lokalita:Sahl Hasheesh
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:1 039 €

Ubytovanie
NOVINKA
ULTRA ALL INCLUSIVE
VHODNÝ NA ŠNORCHLOVANIE

Ubytovanie
Exkluzívny hotel s jedinečnou architektúrou, ktorý Vám sprostredkuje pravú dovolenkovú atmosféru je situovaný iba 22 km od letiska v Hurghade. Komplex je zložený z 8 budov. Hotel ponúka vstupnú halu s priestrannou recepciou s Wi-Fi pripojenia zdarma, zmenáreň, konferenčnú miestnosť, lobby bar, hraciu miestnosť, detský klub a detské ihrisko, zmrzlináreň, kozmetický salón, obchody, posilňovňu, kútik s vodnými fajkami (zdarma), hlavnú reštauráciu, á la carte reštaurácie, kaviareň, amfiteáter, bar pri bazéne a plážové bary. Rozľahlý areál hotela je ideálny k zrelaxovaniu tela aj mysle. Poslúži Vám k tomu 6 víriviek, 3 sladkovodné bazény obkolesené palmami, z ktorých 2 majú neopakovateľný panoramatický výhľad na more a okolie. K dispozícií je tiež detský bazén. Pre aktívny oddych sú v ponuke 2 tenisové kurty, biliard, stolný tenis, playstation, minifutbal, šípky. Samozrejmosťou je živá hudba v lobby a denné animačné programy, súčasťou ktorých je vodná gymnastika, pilates, joga, plážový volejbal a futbal. V areáli je vlastné potápačské centrum. Zvláštnosťou hotela je vlastný prístav s reštauráciou evokujúci stredomorskú atmosféru.
Ubytovanie
Priestranné, komfortne zariadené 
2-lôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Izby majú k dispozícii telefón, klimatizáciu, TV/SAT, kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušič vlasov, denne dopĺňaný mini bar, trezor, káblové pripojenie na internet, set na prípravu kávy a čaju. Všetky izby majú výhľad na more. Maximálne obsadenie izieb: izba 2+1: 2+1+0, 3+0+0, izba deluxe 2+2: 3+1+0, 2+2+0.
Stravovanie
v cene ja ultra all inclusive formou bufetu - raňajky a večere podávané v hlavnej reštaurácii, obedy v reštaurácií v prístave. Počas dňa je podávané ľahké občerstvenie - káva, čaj, koláče, zmrzlina, polnočný snack. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie servírované od 10:00 - 2:00. 
V cene sú 3 á la karte reštaurácie (nutná rezervácia). Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli.
Pláž
1,6 km dlhá piesočnatá pláž s koralovým podložím a dvoma prírodnými lagúnami. (odporúčame obuv do vody). Pláž je ideálna pre milovníkov šnorchlovania - výbavu Vám hotel poskytne zdarma. Vodné športy sú za poplatok. Slnečníky a ležadlá sú na pláži zdarma.
Viac info
www.azur.travel

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.