Hotel TRENDY VERBENA BEACH

Štát:Turecko
Lokalita:Side
Strava:Ultra All Inclusive
Doprava:Letecká
Cena od:879 €

Ubytovanie
NOVINKA
ULTRA ALL INCLUSIVE
Ubytovanie
Nový, štýlový hotel, otvorený v roku 2012 patriaci významnej hotelovej sieti Trendy hotels sa nachádza v obľúbenom stredisku Evrenseki priamo pri krásnej piesočnatej pláži len 7 km od centra Side. Dizajnová vstupná hala s recepciou a výťahmi, zmenáreň, spoločenská miestnosť, hlavná reštaurácia, 5 a'la carte reštaurácií a Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma dokresľujú výnimočnosť tohto hotela. Občerstvenie počas dňa je v niekoľkých baroch a cukrárni. K dispozícii je sauna, wellnes centrum, masáže (za poplatok), turecké kúpele, posilňovňa, vonkajší a vnútorný bazén, kde slnečníky, ležadlá a osušky sú zdarma, detský bazén so šmykľavkami, detské ihrisko, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), diskotéka, amfiteáter, detský klub, animačné programy a večerné predstavenia. Za poplatok je internetová kaviareň, práčovňa, čistiareň, lekár, vodné motorové športy, biliard, bowling, a herňa. Zdarma je stolný tenis, šípky, aerobik, volejbal a vodná gymnastika.
Ubytovanie
Moderne a komfortne zariadené štandardné 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, laminátovou podlahou, balkónom, sušičom vlasov, varnou konvicou, telefónom, LCD TV/SAT, klimatizáciou, trezorom (za poplatok), minibarom (dopĺňaný denne - nealko nápoje, pivo a ovocné džúsy). Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 2+1+0.
Stravovanie
Formou ultra all inclusive - skoré raňajky, raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, nočná reštaurácia, ľahké občerstvenie počas celého dňa v určených hodinách - káva a čaj, koláčiky, gözleme, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie od 10:00-24:00. Importované nápoje (Ballantines whisky, Absolut vodka, Havana club rum, J&B) si vychutnáte v Sunset bare (18:00-24:00) Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy a koktejly. Nočná reštaurácia (21:00-07:00) ulahodí bufetom, teplými a nealko nápojmi. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive obdržíte v hoteli.
Pláž
Súkromná, krásne udržiavaná, priestranná, piesočnatá pláž s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora, kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma.
Viac info
http://www.trendy.com.tr

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.