Hotel BOTANIK EXCLUSIVE RESORT

Štát:Turecko
Lokalita:Antalya-Lara
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
Luxusný hotelový resort s jedinečnou architektúrou obklopený rozľahlým areálom s krásnou udržiavanou záhradou, bazénmi a nádhernou plážou sa nachádza 15 km od Antalye a 10 km od letiska vo vyhľadávanom stredisku Lara. Hotel disponuje vstupnou halou s recepciou, hlavnou reštauráciou, talianskou, tureckou, ázijskou reštauráciou, a´ la carte rybou reštauráciou (potrebná rezervácia vopred), niekoľkými barmi (v lobby bare wifi pripojenie zdarma), fitness centrom, práčovňou, obchodným centrom, vnútornými bazénmi, vonkajším bazénom, kde ležadlá a slnečníky sú zdarma,. Pre deti sú pripravené vodné šmýkalky, detský bazén, lunapark, detské animačné programy, mini disco. Dospelí sa môžu zabaviť na večerných animačných programoch, živej hudbe alebo diskotéke. Ďalšími aktivitami, ktoré hotel ponúka sú vodná gymnastika, aerobik, boccia, šípky, stolný tenis, tenisové kurty s lekciami tenisu (za poplatok). Pre kompletnú regeneráciu a krásu určite nevynechajte návštevu SPA & Wellness centra s tureckými kúpeľmi, saunou, parným kúpeľom alebo za poplatok môžete využiť masáže, jacuzzi, kozmetický salón a kaderníka.
Ubytovanie
Elegantne a komfortne zariadené luxusné 2-lôžkové izby(32m2) s možnosťou 2 prísteliek s priamym alebo bočným výhľadom na more a na krajinu sú vybavené kúpeľnou s vlastným sociálnym zariadením, sušičom vlasov, telefónom, TV/SAT, centrálnou klimatizáciou, trezorom, wifi pripojením, denne dopĺňaným minibarom (pivo, voda, nealko nápoje) a balkónom. Maximálne obsadenie izieb: Dospelí + deti + infanti: izba 2+2: 3+1+1, 2+2+1.
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, nočný bufet, ľahké občerstvenia počas dňa, káva a čaj, koláčiky, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie a niektoré dovozové od 10:00-24:00. Moon Flower Bar je otvorený 16:00-08:00. Za poplatok sú čerstvé ovocné šťavy a vybrané nápoje z dovozu. Podrobnejší rozpis programu ultra all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Krásna súkromná, piesočnatá pláž typická pre stredisko Lara , kde ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú zdarma .Najrôznejšie vodné športy sú k dispozícii počas celej sezóny (za poplatok). Klienti majú k dispozícii aj mólo na slnenie.
Viac info
www.botaniklara.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.