Hotel ROYAL TAJ MAHAL

Štát:Turecko
Lokalita:Side
Strava:
Doprava:
Cena od:0 €

Ubytovanie
Luxusný hotelový komplex s jedinečnou orientálnou architektúrou bol otvorený v r. 2015, rozprestiera sa v areály o rozlohe 40 000m2 .Nachádza sa v oblasti Evrenseki len 7 km vzdialeného od centra Side a 48 km od letiska v Antalyi. Hotel ponúka unikátnu priateľskú atmosféru a prekrásne prostredie. K zariadeniu hotela patrí: recepcia so vstupnou halou, WiFi pripojenie v Lobby Bare zdarma, hlavná reštaurácia Taj Mahal, 9 barov, 3 a´la Carte Reštaurácie (za poplatok), lunapark, aquapark, 3 bazény, detské bazény, mini klub, detské ihrisko, fitnes centrum, plážový volejbal, stolný tenis, šípky, aeorobik, amfiteáter, tenisový kurt, basketbalové a futbalové ihrisko, šach, amfiteáter, celodenný animačný program s množstvom športových aktivít, živá hudba. Na vyčistenie mysle Vám poslúži Spa a Wellnes centrum, ktoré ponúka: saunu, turecké kúpele, jacuzzi. Za poplatok: masáže, doktor, internetová kaviareň, stráženie detí, izbový servis, nákupné možnosti, kaderník, práčovňa a auto požičovňa.
Ubytovanie
Superior priestranné(52m2) moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek, sú vybavené balkónom s výhľadom na more, alebo okolitú krajinu, kúpeľňu a WC, fén, TV/SAT, telefón, minibar (denne dopĺňaný, voda, nealko, pivo) trezor (zdarma) set na prípravu čaju a kávy, klimatizácia. Detská postieľka je na vyžiadanie. Maximálne obsadenie : Dospelí + deti + infanti: izba 2+2: 3+1+0, 2+2+0
Stravovanie
V cene je ultra all inclusive formou bufetu, raňajky, neskoré raňajky, obed, večera, polnočná večera, detský a diétny bufet. Počas dňa si môžete pochutnať na občerstvení ako: zmrzlina, palacinky, šalát, vafle, koláčiky, káva, čaj, pizza, turecký kebab a ovocie. V baroch sú podávané lokálne a niektoré dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje vrátane koktejlov. Za poplatok: čerstvé ovocné šťavy, špeciálne dovážané alkoholy) Notte Bar je otvorený 24 hodín. Podrobný popis ultra all inclusive dostanete v hoteli pri ubytovaní.
Pláž
Nádherná súkromná pláž s jemným pieskom s pozvoľným vstupom do mora. Klienti môžu využívať plážový bar, taktiež slnečníky, ležadlá a plážové osušky v rámci ultra all inclusive.
Viac info
www.stonegrouphotels.com

Ľutujeme, ale momentálne žiadne termíny nie sú k dispozícii.

Komentáre sú uzavreté.